بیانیه بسیج اساتید دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی در حمایت از مردم فلسطین

چهارشنبه 1402/07/26 - 08:49 استان البرز

بیانیه بسیج اساتید دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی در حمایت از مردم فلسطین

بسیجیان دانشکدگان کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران در محکومیت کشتار مردم مظلوم و مقاوم فلسطین بیانه ای صادر کردند.

بسم الله الرحمن الرحیم
وَالَّذِینَ إِذَا أَصَابَهُمُ الْبَغْیُ هُمْ یَنْتَصِرُونَ ﴿۳۹﴾ - سوره شوری

روز ۱۵ مهرماه 1402 (هفت اکتبر) طوفانی در فلسطین اشغالی به پا شد که بار دیگر نشان داد سست ترین خانه‌ها خانه عنکبوت است. این طوفان، از آه دل کودکان مظلوم، پدران و مادران داغ دیده‌ای حادث شد که در طی حدود 70 سال اشغالگری، مورد ظلم، جنایت‌ و سرکوب رژیم کودک¬کش قرار گرفته بودند. "وقتی ظلم و جنایت از حد گذشت، وقتی درنده‌خویی به نهایت رسید، باید منتظر طوفان بود". مردم مقاوم فلسطین با ایمان و امید به خداوند از ظلم سفاکان ناامید نشده و توانستند به افسانه شکست‌ناپذیری رژیم صهیونیستی پایان دهند و با مغلوب نمودن پرمدعاترین سرویس‌های منطقه و جهان توانستند تا بیش از 45 کیلومتری مرز غزه نفوذ کنند. با آنکه رژیم غاصب توسط کشورهای غربی به انواع جنگ افزارها و سلاح‌های کشتارجمعی تسلیح شده بود ولی بزرگترین خطای محاسباتی صهیونیست‌ها، دست‌کم گرفتن قدرت ایمان ملت فلسطین بود. هم اینک تاریخ این رژیم خونخوار به دو بازه قبل از 15 مهر و بعد از آن تقسیم خواهد شد.
طوفان الاقصی، بر اساس فرمایشات رهبر معظم انقلاب شکستی غیرقابل‌ترمیم برای این غده سرطانی بوده، آرزوی از نیل تا فرات را به رویایی دست نیافتنی تبدیل کرد، رؤیای عادی‌سازی با کشورهای منطقه را بر باد داد و جایگاه محور مقاومت را به جهانیان گوشزد کرد. با گذشت زمان نشانه‌های بیشتری از پیش‌بینی‌های رهبر فرزانه انقلاب مبنی‌بر اینکه رژیم غاصب 25 سال آینده را نخواهد دید عیان و ظاهر می‌گردد.
اینک که مردم مظلوم غزه و به تعبیری "مظلوم‌ترین ملت مسلمان" مورد آماج بی‌رحمانه‌ترین حملات قرار گرفته اند، بدین وسیله ضمن محکومیت محاصره مردم مقاوم غزه، بستن آب و دارو به روی ساکنان غزه، بمباران کور مناطق مسکونی و بیمارستان‌ها و استفاده از بمب‌های فسفری و ممنوعه توسط رژیم سفاک اسرائیل را شدیدا محکوم نموده و حمایت همه جانبه خود را از ملت مقاوم و مظلوم فلسطین اعلام می‌داریم.


وَلَیَنْصُرَنَّ اللَّهُ مَنْ یَنْصُرُهُ ۗ إِنَّ اللَّهَ لَقَوِیٌّ عَزِیزٌ ﴿40﴾ - سوره حج

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.