بازدید اساتید و کارکنان بسیجی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز از باغ موزه دفاع مقدس

شنبه 1402/07/08 - 11:20 استان البرز

بازدید اساتید و کارکنان بسیجی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز از باغ موزه دفاع مقدس

با حضور جمعی از روسا و اساتید و کارکنان بسیجی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز و مراکز تحت نظارت از باغ موزه دفاع مقدس بازدید شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان بسیج اساتید استان البرز، بازدید باغ موزه دفاع مقدس که به مناسبت هفته گرامیداشت دفاع مقدس تدارک دیده شده بود توسط دکتر عباس کاویانی سرپرست دانشگاه جامع علمی کاربردی استان البرز، سیدعلی حسینی مدیر حراست به همراه جمعی از روسا و پرسنل مراکز آموزش علمی کاربردی البرز انجام شد.
گفتنی است این موزه با زیر بنای 205 هزار متر مربع یکی از بزرگترین باغ موزه های کشور است که از بخش های مختلفی مانند تالارهای هفتگانه، باغ راه، دریاچه مصنوعی، آبنمایش، سالن های آمفی تئاتر تشکیل شده و با استفاده از تکنولوژی های دیجیتال سعی در انتقال مفاهیم تاریخ انقلاب اسلامی و دفاع مقدس دارد. این مکان به عنوان بزرگترین موزه جنگ جهان اسلام و مدرترین موزه غرب آسیا یاد می شود.
در طول این برنامه، بازدیدکنندگان از هفت تالار این موزه از جمله تالار آستانه، تالار حیرت و حقانیت، تالار دفاع، تالار آرامش و مقابله، تالار شهادت، تالار پیروزی، تالار سرانجام و... بازدید به عمل آورده و همچنین، اطلاعات مربوط به رشادت ها و دلاوری های هشت سال دفاع مقدس به بازدیدکنندگان ارائه شد
استفاده از تکنولوژی های دیجیتال در این موزه، امکان روزآمدی و پویایی در تولید سناریوهای مختلف بر اساس مفاهیم دفاع مقدس را فراهم می کند. همچنین، نمایشگاه هایی از آثار هنری و فرهنگی مرتبط با دفاع مقدس در این باغ موزه برگزار شده است.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.