به مناسبت بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

یکشنبه 1402/05/29 - 09:42 استان البرز

به مناسبت بازگشت آزادگان به میهن اسلامی

آزادگان در بازگشت از اسارت، مقتدا و امام خویش را ندیدند اما با جانشین بر حق وی پیمانی جاودانه بستند و بر عهد خویش با خون شهیدان استوار ماندند.

به گزارش روابط عمومی بسیج اساتید استان البرز، به مناسبت سالروز ورود آزادگان سرافراز به میهن جمهوری اسلامی حجت الاسلام والمسلمین غفاری مسؤل کانون بسیج اساتید دانشکده مهارت و کار آفرینی (سما)
و مسؤل پایگاه بسیج مسجد حضرت ابوالفضل علیه السلام با حضور در منزل جانباز و آزاده سرافراز کربلایی عظیم مافی دیدارکردند. حجت الاسلام غفاری در این دیدار ضمن گرامیداشت یاد و خاطره آزادگان سرفراز و ایثارگران دوران دفاع مقدس اظهار داشت: آزادگان در بازگشت از اسارت، مقتدا و امام خویش را ندیدند اما با جانشین بر حق وی پیمانی جاودانه بستند و بر عهد خویش با خون شهیدان استوار ماندند.
در شرایطی که دشمنان انقلاب اسلامی سعی دارند، جوانان را از تاریخ پرافتخار کشورمان جدا کنند، آزادگان سرافراز نمونه عینی جهاد تبیین هستند.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.