بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کرج استان البرز به مناسبت فرا رسیدن روز ﺟﻬﺎنی قدس

شنبه 1401/02/10 - 11:48 زینب خضری چمنی
بیانیه روز جهانی قدس

بیانیه کانون بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کرج استان البرز به مناسبت فرا رسیدن روز ﺟﻬﺎنی قدس

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج با صدور بیانیه ای به مناسبت روز جهانی قدس، بر همبستگی خود با مردم فلسطین تاکید کرد.

 به گزارش دفتر رسانه و ارتباطات نهضت استادی بسیج البرز،  بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی کرج به مناسبت فرا رسیدن روز ﺟﻬﺎنی قدس بیانیه ای به شرح زیر صادر نمود.

بسم الله الرحمن الرحیم

"روز قدس روز اسلام است" امام خمینی(ره)

قدس، قبله اول مسلمانان جهان، کانون اتحاد توحید پرستان است و آخرین جمعه ماه مبارک رمضان، نماد استکبارستیزی و مجمع عظیم برائت آزادگان جهان از زورگویی دژخیمان صهیونیستی، ورای نژاد، مذهب، ملیّت و گرایش های سیاسی است که در آن با مشت های گره خورده و صف های بهم فشرده، از توحش و نسل کشی اسرائیل غاصب و حامیان آن اعلام انزجار می کنند.

این روز، یادگار پیر فرزانه انقلاب و رهبر بی نظیر قرون اخیر حضرت امام خمینی(ره) است و ایران اسلامی بر اساس راهبرد همیشگی اش، بر حمایت از مظلومان جهان، به ویژه پشتیبانی از مردم مظلوم فلسطین تاکید داشته و بر اساس فرمایش مقام معظم رهبری"اشغال سرزمین اسلامی فلسطین توسط رژیم غاصب صهیونیستی خسارت بزرگی را بر جهان اسلام تحمیل کرده و زخم مهلکی را بر پیکر مسلمانان وارد آورده است و ما برای درمان آن تلاش می کنیم."

در حالیکه منادیان دروغین حقوق بشر، داعیه داران صلح جهانی و دنیای عاری از خشونت، چشم های به ظاهر حقیقت بینشان را به نسل کشی ها، غارت ها، قتل و تجاوزها و اشغالگری های سفاکان صهیونیست بسته اند، باید بدانند که قدس، به عنوان سمبل امت واحده، قلب مسلمین جهان را به هم گره زده و اعمال شیطانی همچون شهرک سازی های نامشروع در اراضی فلسطینیان و ادامه اشغالگری آنها، نمی تواند رویای واهی و افسانه ای ارض موعود را برایشان به ارمغان بیاورد.

بسیج اساتید دانشگاه آزاد اسلامی واحد کرج ضمن محکوم نمودن جنایات رژیم کودک کش اسراییل. همپای اقشار مختلف مردم در راهپیمایی یوم الله روز جهانی قدس شرکتی فعال خـواهد داشت.

افزودن دیدگاه جدید

About text formats

Restricted HTML

  • تگ‌های HTML مجاز: <a href hreflang> <em> <strong> <cite> <blockquote cite> <code> <ul type> <ol start type> <li> <dl> <dt> <dd> <h2 id> <h3 id> <h4 id> <h5 id> <h6 id>
  • خطوط و پاراگراف‌ها بطور خودکار اعمال می‌شوند.
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.

پایتخت ایران کجاست؟ (به فارسی تایپ کنید)