حجه الاسلام و المسلمین قدرتی مسوول نهاد رهبری در دانشگاههای لرستان؛

توقع ویژه ی رهبری از جوانان برای عملیاتی سازی بیانیه ی گام دوم انقلاب

حجه الاسلام و المسلمین قدرتی
در مجمع سالانه ی بسیج اساتید دانشگاههای لرستان مطرح شد

حضرت حجه الاسلام و المسلمین قدرتی مسوول نهاد رهبری در دانشگاههای لرستان با تحلیل محور عدالت و فساد ستیزی در بیانیه ی گام دوم انقلاب در مجمع سالانه ی بسیج اساتید دانشگاههای لرستان حضور یافت.
ایشان در این نشست- که دوشنبه ۲۰ اسفند ۹۷ برگزار شد- کار فکری برای اجرایی کردن متن بیانیه را از مطالبات و دغدغه های شخصی رهبری دانست.
حجه الاسلام قدرتی در ادامه عدالت و فسادستیزی را لازم و ملزوم یکدیگر دانست و افزود؛
بسامد بالای واژه ی جوان و جوانان در بیانیه ی رهبری، نشانگر توقع ویژه ی ایشان از جوانان برای مطالبه گری و اجرایی کردن متن بیانیه توسط فرهیختگان و نخبگان این قشر است.

وی با اشاره به لزوم زمینه سازی برای تشکیل دولت اسلامی در تراز انقلاب اسلامی و آرمانها و مطالبات امام رهبری به تبیین الزاماتی از قبیل روشنگری و شکستن محاصره ی تبلیغاتی دشمنان، پرداخت.
مسوول نهاد رهبری در دانشگاههای لرستان در ادامه افزود؛ احساس ضرورت و نیاز رهبری به وجود نهادی برای نظارت حقیقی برای پیشگیری از یا برخورد با رگه ها و شبکه های فساد سیاسی و فساد اقتصادی با پس زمینه ی فساد اخلاقی نشانگر توجه جدی رهبر انقلاب به محور و موضوع عدالت و فساد ستیزی ست. چرا که هنوز هم میان آنچه شده و آنچه باید می شده فاصله ای ژرف و البته پر شدنی است

دسته بندی زیرپورتال: 

دیدگاه ها

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

اخبار سازمان